BIG-Bobby-Car NEXT

До 45-го дня народження BIG-Bobby-Car, компанія BIG презентує приголомшливу новинку у світі дитячого транспорту. Поєднання багаторічного досвіду, нових технологій та пристрасті до високоякісних, міцних іграшок призвело до появи ексклюзивного автомобіля – BIG-Bobby-Car NEXT.

3 (JPG)

Новий Bobby-Car NEXT виготовляється в стильній вугільно-червоній гамі з типовими елементами дизайну для преміум автомобіля. Цей розкішний автомобіль пропонує чудовий комфорт,  дивовижні можливості та відповідає всім вимогам найвибагливіших водіїв у віці від 12 місяців.
1 (JPG)

Люксова модель BIG-Bobby-Car– NEXT!

Чому про цей автомобіль вже мріє малеча?
По-перше, NEXT має подвійні світлодіодні фари, що вмикаються і вимикаються сенсорною кнопкою на приладовій панелі та мають функцію автоматичного вимкнення через 10 хв. А світловідбиваючі задні ліхтарі підкреслюють приголомшливий стиль і форми автомобіля.

По-друге, капот з сірою решіткою та емблемою BIG відкривається та вміщує найважливіші дрібнички дитини-водія. Тож кожна подорож разом з Bobby-Car NEXT– буде справжнім задоволенням.

По-трете, зручне кермо з електронним звуковим сигналом має 2 звуки (звук мотору та сигналу).  Кермо з малим радіусом повороту, що дозволяє водієві отримувати повний контроль над автомобілем.

2 (JPG)

А також:

- Безшумний під час їзди.
- Широкі прорезинені колеса забезпечують гарне зчеплення з дорогою.
- М’яке, високоякісне та ергономічне сидіння, що підходить по формі навіть для доросліших діток. Сидіння знімається.
- Широкі бризговики спереду та ззаду гарантують найкращу маневреність.
- Поруч з кермом розташовані реалістичні спідометр і тахометр. А також сенсорна кнопка вмикання та вимикання фар.BIG-Bobby-Car NEXT 
виробляється в Німеччині з використанням міцного, стійкого до ультрафіолетового випромінювання (не вигорає) та екологічно чистого пластику, а всі електронні модулі мають водостійкий пластиковий корпус. Компанія BIG забезпечує трьохлітню гарантію на всю свою продукцію. Крім того, продукція BIG тестується TÜV і іншими незалежними і заслуговуючими довіри випробувальними інститутами.