Гарантія BIG

Що означає гарантія терміном З роки від BIG? І як ви можете нею скористатися?

Купуючи товари ТМ BIG, ви отримуєте Гарантію виробника терміном 3 роки на міцність та довговічність кожного продукту BIG. Дефекти виробництва, конструкції або матеріалів, що були виявлені протягом гарантійного періоду, безкоштовно виправляються Сервісом заміни запчастин BIG шляхом ремонту або заміни Товару в залежності від рішення компанії BIG.

original_800001303_elefant_01_cmyk (JPG)
 

За Гарантією необхідно звернутися напряму до Сервісного центру концерну SIMBA DICKIE GROUP.

Гарантійний період починається з дати придбання Товару кінцевим споживачем.Згідно Гарантії виробника для заміни або ремонту Товару, необхідно пред’явити оригінальну квитанцію (чек), де чітко вказана назва товару, дата та місце придбання. BIG залишає за собою право відшкодовувати витрати на доставку пошкоджених деталей чи товарів за рахунок Покупця. Гарантія виробника на 3 роки не розповсюджується на:

- нормальний знос (в тому числі, але не виключно: колеса, наклейки);
- дефекти спричинені грубим поводженням (в тому числі, але не виключно: аварії, нецільове використання та навмисне перевантаження);
- дефекти або пошкодження, що виникли в результаті невідповідного використання, яке суперечить призначенню Товару.

Крім того, Гарантія від виробника BIG терміном 3 роки розповсюджується виключно на використання Товару кінцевими споживачами в особистих цілях. Гарантія не розповсюджується на комерційне використання (наприклад, надання транспортного засобу в оренду, атракціони, рекламні акції тощо), а також використання Товарів BIG у суспільних закладах (напр. дитячих садках). Гарантія виробника BIG терміном 3 роки не обмежує відповідальність виробника/ постачальника за якість товарів/послуг передбачену законодавством  країни Продавця. Розмір відповідальності компанії BIG не може перевищувати вартість Товару.