Найочікуваніші Ігрові набори Сафірас

Найочікуваніша новина цього року, відтепер в наявності ігрові набори Сафірас: Чарівні ворота в Королівство Кольорів та святкові карети з карнавальної процесії "Фестивалю Чарівного Каменю" – з ними казка оживає на очах.

Novost_Safiras_Nabory2-01 (JPG)

Після насиченого подіями Фестивалю Чарівного Каменю в Тараконі та непередбаченого випадку з одним із парадних екіпажів, всі дракончики Сафірас зібралися перед великими Чарівними воротами. Вони служать входом в Королівство Кольорів, де живе таємнича Принцеса Тара.

В ігровому наборі "Чарівні ворота" ви знайдете унікального Вогняного Дракончика Фіамі з чарівною чашею. Коли дракончик проходить крізь ворота, роздається містичний звук та починає грати мелодія Сафірас, а чарівні камені поряд з воротами починають сяяти. У верхній частині дерева є схованка, з якої дракончики можуть спускатися вниз і гойдатися на ліані. Жовта вежа прикрита рухомим зеленим листям та має кімнату з каміном. Поверніть вежу і ви побачите, як кімната з каміном перетворюється в потаємну залу.


 

Щороку Сафірас святкують "Фестиваль Чарівного Каменю", тож дракончики кожної з чотирьох стихій приготували нарядні та пишні карнавальні карети. Адже виграє та стихія, чия карнавальна процесія буде найкращою.

Карету дракончиків води прикрасили великими кониками і барвистими морськими зірками з боків. Дракончики землі оздобили карету яскравими квітами, в той час як червоні і жовті язики полум'я палають на кареті вогняних дракончиків. Дракончики повітря вирішили виготовити свою карнавальну карету з хмар, прикрасивши її різнокольоровими повітряними кулями та рожевими крилами.

Спереду кожної карети виблискує великий чарівний камінь відповідної стихії. Передні колеса також блищать і сяють, наче справжні дорогоцінні камені. Спеціальні гачки дозволяють з'єднувати всі карети в одну велику карнавальну процесію.

Кожен набір включає в себе святкову карету і унікальну фігурку дракончика Сафірас з святковою прикрасою.

Читай історію, збирай дракончиків Сафірас та влаштовуй власний "Фестиваль Чарівного Каменю".