Неймовірна новина для прихильників дракончиків Сафірас

Зустрічайте вже в Україні нову найблискучішу колекцію дракончиків Сафірас "Сяючі крила" чотирьох досі невідомих Королівств Таракони!

safiras_logo

Дракончики Сафірас нової колекції мають надзвичайно яскраві крила, що вкриті блискучим пилком з Фонтану Сяючих каменів. Пилок назавжди осів на крилах маленьких дракончиків.

Колекція "Сяючі крила" налічує 18 НОВИХ дракончиків Сафірас:

 16 дракончиків нових Королівств: Квітів, Льоду, Блискавок та Вітру, а також 2 головних героя: темний Принц Мареон та чарівна Принцеса Тара. Тільки вони мають блискучі корони.

105951000

Збери нову колекцію Сафірас та знайди Принца драконів ночі Мареона.

Нова колекція дракончиків Сафірас має свою цікаву і чарівну історію про загадкові пригоди та знайомства з новими Королівствами.

fire_water_ground

Подорожуючи разом з героями, ви відкриєте для себе незвідані землі Таракони, познайомитесь з новими дракончиками Квітів, Льоду, Блискавок та Вітру, а також знайдете Принца драконів ночі – Мареона, та дізнаєтесь, що сталося з його Фонтаном Сяючих каменів.

Ця надзвичайна подорож по казковій країні Таракона не залишить жодну дитину байдужою.

Карта

Пропонуємо до вашої уваги продовження чарівної історії про пригоди дракончиків Сафірас.

Частина 3

Фонтан Сяючих каменів

Не так далеко, в чарівній країні Таракона, де панує мир та гармонія, живе королівське подружжя Тара та Дракі. Вони спостерігають за життям в Тараконі. З  їх величного замку, в самому центрі Королівства Кольорів, видно, як веселі дракончики стихій метушаться в Королівствах: Землі, Води, Повітря і Вогню, займаючись своїми справами та підтримуючи рівновагу між чотирма стихіями. Дракончики вже давно забули про жахи Королівства Тіней та злих драконів ночі. Але відчуття спокою та миру виявилося оманливим…

Одного ранку, коли Сафірас вийшли зі своїх гнізд та печер з прижмуреними від денного світла, сонними очима, вони здивувались, що їх речі не там, де повинні бути. Щось зламане, а щось зовсім зникло.

З кожним днем, безлад серед інструментів в майстерні Ксороса збільшувався, і Ферус також не міг знайти свій улюблений горщик для приготування їжі. Спантеличені дракончики з подивом дивилися на події, що відбувались. Мабуть вони легковажно забули прибрати й замкнути свої речі, і тварини Таракони, граючись, десь їх поділи. Та невдовзі, про ці негаразди всі забули.

Аж одного дня, коли схованка Амайі була зруйнована, а чарівний камінь зник, Сафірас вже були впевнені, що це не прості пустощі чи неуважність. Щось досить незвичайне відбувається в Тараконі! Раптом виявилося, що чарівні камені зникли і у Фідуси та Нессі. Але цього разу Дракі не міг бути винен у цих крадіжках. Хто ж порушує рівновагу в Тараконі?

Тара

Маленькі дракончики дуже розхвилювалися, і в розпачі звернулися до Принцеси Тари. Рівновага в Тараконі була під загрозою, адже Сафірас почали втрачати свої магічні сили. І чим їм прикрашати карнавальні карети наступного Фестивалю Чарівного Каменю? Тара також розхвилювалася, та вона знала що робити: "Давайте запитаємо Мудрого Альберта. Він найстаріший дракон в Тараконі і всі знання про Сафірас знаходяться в його великій, товстій книзі. Він живе тут, в чарівному замку, де кожен розповідає йому, що відбувається в країні." 

Мудрий Альберт уважно погортав свою товсту Книгу Знань, весь час бурмочучи щось про себе, і запропонував, щоб невелика група Сафірас відправилася до інших Королівств дракончиків Таракони. Адже там могли щось бачити чи чути. І, безперечно, допомогли б у пошуках чарівних каменів.

Сафірас здивовано переглянулися між собою. Інші Королівства дракончиків? Зацікавлені, з почуттям мужності та сподіваннями вони почали готуватися до подорожі. І ось, всі дракончики стоять біля Магічних воріт, щоб попрощатися з мандрівниками. "Хай вам щастить! Повертайтеся скоріше, цілими та неушкодженими! Знайдіть наші чарівні камені!"

Амайа, Фідуса, Нессі та Ксеня вирішили почати свій пошук чарівних каменів з Королівства Квітів. Дракончики тут живуть в красивій долині, серед величезних барвистих рослин. Вони піклуються про квіти та цвітіння Таракони. Літаючи навкруги на великих, яскравих, різнокольорових крилах, дракончики збирають насіння та уважно доглядають за ним у вуликах, поки зима не перейде в весну, і сонце знову не почне зігрівати Таракону. Кожну вільну хвилину, ці веселі дракончики, присвячують запальним танцям під теплим сонячним промінням.

Дракончики Квітів дуже зраділи, побачивши своїх несподіваних гостей. Дивні речі відбуваються вночі і тут, але, на жаль, в Королівстві Квітів також не знають, хто ж міг вкрасти чарівні камені. Вони залюбки показали своїм гостям шлях до Дракончиків Льоду. Можливо, там їм зможуть допомогти.


Після короткого перельоту, чотири дракончика приземлилися на величезний айсберг, що був домівкою Дракончиків Льоду. Зачаровані мандрівники стояли в прекрасному, блискучому, але холодному Королівстві. Печери дракончиків, що простягалися через весь айсберг, були пишно прикрашені кристалами льоду та вишукано зробленими морозними малюнками. Адже дракончики в цьому Королівстві, можуть легко перетворити воду на лід та надати йому неймовірних форм. Тут дракончики дихають льодом замість вогню, тому їх лапки завжди холодні.

В Королівстві Льоду чотири мандрівника нарешті знайшли свій перший ключ до розгадки. Одного разу, вночі, Дракончики Льоду бачили тінь, що прокралась між печер. Вони описали її як дивну, темну фігуру з великою кількістю сяючих очей.


Нессі – Дракончик Води, дуже хотіла залишитися з новими родичами, але часу обмаль, треба поспішати. Викрадені чарівні камені повинні бути швидко знайдені. Тому чотири дракончика знову вирушили в дорогу. Дракончики Льоду показали їм величну Гору Грім, вершина  якої є домівкою Дракончиків Блискавок.

Коли Амайа, Фідуса, Нессі і Ксеня досягли вежі Королівства Блискавок, вони були вже знесилені, бо холод печер Дракончиків Льоду зробив свою справу. Щоб зігріти мандрівників, Дракончики Блискавок запросили їх до себе, розпалили для них багаття та стали слухати історії про пошуки чарівних каменів. У бесіді виявилося, що Дракончики Блискавок можуть допомогти розгадати цю загадку. Вони бачили Принца драконів ночі, під час його злодійських набігів, однак не змогли запобігти крадіжкам. Чарівні камені він ховає в своєму потаємному місці та, на жаль, вони не знають, де знаходиться схованка дракона ночі.

Втім вони мають корисну пораду: "Запитайте Дракончиків Вітру про його схованку. Вони літають повсюди, та з свого плавучого острова бачать безліч прихованих куточків Таракони". Мандрівники подякували за пораду та, попрощавшись, вирушили далі.

Тільки Фідусі – Дракончику Вогню, було дуже важко залишити нових родичів. Вона була вражена неймовірними спалахами блискавок, що вміють пускати Дракончики Блискавок.

Амайа, Фідуса, Нессі і Ксеня тільки-но добралися до білих хмар, як зустріли першого Дракончика Вітру. "Приємно вас бачити. Я як раз збирався йти до Принцеси Тари, щоб попередити її про напади Принца злих драконів ночі. Поспішіть! Йдемо до нашого Королівства Вітру, і я покажу вам шлях до його схованки."


Плавучий острів Дракончиків Вітру парить над Тараконою, як великий плавучий корабель з вітрилами із пухнастих хмар. Тут Дракончики Вітру використовують величезні вітряки для створення ніжного бризу чи сильного шторму. Іноді вони галасливі та капризні: то роблять вихри навколо, то змінюють напрям вітру.

Дракончики Вітру розповіли схвильованим друзям, що після перетворення Королівства Тіней в Королівство Кольорів, темний Принц драконів ночі сховався у великій печері в самому серці Гори Ночі. Напевно, там він і ховає викрадені чарівні камені. Дракончики Вітру навіть знають, чому дракон ночі викрав чарівні камені.

Йому потрібно виконувати свої нічні обов’язки. Такі як, полірування зірок чи створення сяйва. Тож драконам ночі просто необхідні чарівні камені. Раніше у колишньому Королівстві Тіней був Фонтан з нескінченними запасами сяючих каменів, але він зруйнувався, коли Королівство Тіней було перетворено в Королівство Кольорів. Тому Принц драконів ночі змушений був викрадати чарівні камені у інших Сафірас, щоб виконувати свої обов′язки.

Тепер стало зрозуміло, куди поділися чарівні камені. Але що треба зробити Сафірас, щоб припинити ці крадіжки?

Амайа, Фідуса, Нессі і Ксеня поспішили назад до Королівства Кольорів, щоб якомога скоріше розповісти Принцесі Тарі та іншим Сафірас про Принца драконів ночі. По дорозі до них приєдналися Дракончики Вітру, Блискавок, Льоду та Квітів. Бо вони теж хотіли допомогти та більше дізнатися про дракончиків стихій.

Невдовзі, всі повернулися до чарівного замку Принцеси Тари, де чотири мандрівника розповіли всім про свої пригоди. План вже зрів. Після вислуханих розповідей, Принцеса Тара разом з дракончиками нових Королівств та чотирма мандрівниками вирушили до схованки Принца драконів ночі.


Коли вони прибули до прихованої печери серед білого дня, їх вуха почули гучне хропіння. Мареон, темний Принц драконів ночі, спав у себе в печері.

Та стурбовані Сафірас не хотіли чекати, поки темний Принц Мареон прокинеться. Вони обережно постукали. Аж раптом, схвильований Дракончик Блискавок Циррі гикнув, випустивши грім та блискавку, що Принц Мареон відразу прокинувся від сну. Звичайно ж, він був зовсім нерадий, що його потурбували серед білого дня. Однак, він боявся гніву інших Сафірас, бо велика блискуча гора чарівних каменів в глибині печери була беззаперечним доказом його крадіжок. Та Мареон все одно не бажав повертати вкрадені чарівні камені. Лише коли Тара та інші Сафірас пообіцяли знайти та полагодити Фонтан Сяючих каменів, він здався. До того ж, що Принц драконів ночі міг зробити один, проти Тари та інших Сафірас? Невдоволений, він повернувся до себе в печеру.

Після недовгих пошуків та за допомогою друзів, Тара знайшла Фонтан Сяючих каменів. Він був розташований саме біля підніжжя скелі у прихованій долині Королівства Кольорів. Фонтан з розкішним орнаментом був завалений величезною кам’яною плитою.


За допомогою своєї сили Сафірас намагалися перемістити кам’яну плиту, та не змогли, бо Принц драконів ночі викрав декілька чарівних каменів. Дракі також не зміг об’єднати сили всіх чарівних каменів, щоб перемістити кам’яну плиту. Потрібна була поміч. Прийшов час, звернутися до професіоналів.

Дракончик Блискавок Цефир –  каменяр, досвідченим оком подивився на гігантську плиту. І ще довго радився з Дракончиком Вогню Ферусом, експертом з феєрверків. Цефир помітив маленькі тріщинки на плиті.

Можливо, вона не така вже й тверда, як здається. За допомогою інших дракончиків, вони взялися до роботи та прикріпили феєрверки до плити. Тоді вони крикнули всім Сафірас: "Пригніться й сховайтесь".

Напруженість зростала і гучний удар зруйнував спокій в долині. Кольоровий феєрверк освітив небо, шматочки скелі злетіли у повітря, а велика блискуча хмара пилу розповсюдилася над Тараконою.

План Феруса і Цефира спрацював на відмінно. Велика кам’яна плита розламалася на маленькі шматочки, не пошкодивши Фонтан. Тепер дракончики могли приступити до чистки Фонтану Сяючих каменів. Камінь за каменем, дракончики прибрали зламану плиту.


Фонтан Сяючих каменів, нарешті, почав журчати, видаючи кристально чистий дзвін. Яскраві сяючі камені заблищали на сонці. Тара попросила Дракончика Вітру піти запросити темного Принца драконів ночі. Поки Сафірас витирали пил зі своїх мордочок, блискучий пилок з Фонтану Сяючих каменів осів та назавжди прилип до їх маленьких крил.

З першим світлом місяця, Принц Мареон, прилетів до Фонтану Сяючих каменів. Всі були вражені – Таракона заблищала.

Мареон визнав себе переможеним і повернув вкрадені чарівні камені їх законним власникам. Та невдоволено змахнувши величними крилами, зник в нічному небі.

Нарешті рівновагу в Тараконі відновлено. Викрадені чарівні камені повернулись, а разом з ними до Сафірас повернулись й їх магічні сили. Маленькі дракончики були неймовірно раді. Їх пригоди у пошуках Фонтану Сяючих каменів не тільки повернули їм чарівні камені, але й допомогли знайти багато друзів у нових Королівствах Таракони.

Цікаві факти / Примітки:

Є яскраві сяючі камені в Тараконі. Але лише деякі з них мають силу, як чарівні камені стихій, що надають дракончикам Сафірас особливі можливості. Не кожен сяючий камінь може бути чарівним каменем стихій. Тільки Принцеса Тара має владу, щоб знайти незвичайні, чарівні камені стихій і подарувати їх дракончикам Сафірас.

Читай першу та другу частини історії про дракончиків Сафірас та їх пригоди.