Шалена акція!

В зв’язку з відкриттям літнього сезону, оголошуємо неймовірну акцію на весь крупногабарит Smoby. Ціни знижено на 32%!                                         Тепер будинки, гірки та ігрові комплекси мають надзвичайно привабливі ціни.

                   SMOBY  те, чого бажають діти

Компанія Smoby приділяє особливу увагу іграм на відкритому повітрі.

Smoby виготовляє крупногабаритну продукцію під загальною назвою Outdoor, що в свою чергу охоплює два напрямки: Maxi Nature та Maxi Wood. 

Вся продукція Maxi Nature виготовлена з удароміцного та термостійкого пластику, безпечного для здоров’я дитини. Спеціальна технологічна розробка захищає пластикові деталі від вигорання та втрати кольору.

Maxi Wood – це дерев’яні ігрові комплекси. Продукція Maxi Wood виготовлена з високоякісного та екологічночистого матеріалу. Всі дерев’яні деталі оброблені під високим тиском у автоклаві, що гарантує захист від гниття та пошкоджень комахами впродовж 10 років.

Крім того зміни погодних умов не впливають на надійність конструкції, так як всі кріплення надміцні та враховують можливі зміни в навколишньому середовищі та вплив цих змін на природній матеріал.      

                  Найвища якість – найкращий вибір!