BIG

BIG - це здорово! Це думка клієнтів і продавців. Для дітей BIG - це власна машина, на якій можна весело кататися. А продавці оцінюють машини BIG, як високоякісний та надійний продукт.

Успішний іграшковий транспортний засіб є лідером продажів у Німеччині. Висока оцінка батьків і дилерів ґрунтується на безпеці, останніх виробничих досягненнях і використанні екологічно безпечних матеріалів.

BIG - це набагато більше, ніж просто машини. Асортимент включає такі ліцензійні моделі, як Porshe Boxter і Mercedes SLK, квадроцикли BIG дизайну «Wild Kerle», човни, сани, дошки для плавання, пісочниці та багато іншого. BIG пропонує широкий асортимент товарів для ігор на свіжому повітрі.

Продукція під брендом BIG виробляється на заводах Німеччини з використанням унікальних технологій. Тому легендарні машини з зображенням буйвола нерідко є прикладом для наслідування на всьому ринку іграшок.

Деяка продукція BIG, наприклад, трактор BIG BOBBY, отримала ряд нагород на численних національних і міжнародних виставках за чудовий дизайн і ті можливості, які іграшка здатна запропонувати дітям.