Коротка інструкція користувача

Метод малювання картин за номерами доставить Вам масу задоволення. Не потрібно спеціальних знань і навичок, досить просто зафарбувати пронумеровані поверхні відповідними пронумерованими фарбами. Коли картина завершена, майже неможливо здогадатися, що вона була намальована даним методом. Ви будете пишатися своєю роботою. Оформивши картину в рамку, вона чудово прикрасить інтер'єр будинку чи послужить відмінним подарунком.

Продукція SCHIPPER зроблена з високоякісних матеріалів і відноситься до розробок останнього покоління.

У комплект входять:

  • фактурний картон з нанесеним контуром;
  • баночки акрилових фарб на водній основі;
  • наклейки з номерами;
  • 1 пензлик;
  • контрольний лист (Control sheet) - це схема-копія картини для контролю нанесення фарби на полотно;
  • інструкція.

Перед початком роботи уважно прочитайте інструкцію.

1 (JPG)

Нумерація баночок з фарбою (мал. 1-3). Нумерація баночок з фарбою повинна бути виконана згідно з малюнком на контрольному аркуші (control sheet)! Кожна картина має свою послідовність номерів фарб, особливо коли в комплект входять декілька баночок з однаковою фарбою. Дуже важливо, щоб пронумеровані баночки відповідали пронумерованим поверхням. На малюнках 1, 2 і 3 зображено лише приклад нумерації.

Правильний порядок номерів картини зображений на відповідному їй контрольному листі. Переконайтеся, що ви точно слідуєте йому, і наклейте на баночки з фарбою самоклеючі номери, які йдуть в комплекті. Для маркування другої баночки з однаковим кольором використовуйте водостійкий маркер. Для зручності ви можете також написати номер фарби збоку баночки.

Підготовка фарб (мал. 4-7). Перед початком малювання потрібно ретельно підготувати фарби. Продукція SCHIPPER не вимагають ніякого змішування фарб. Необхідно тільки відрегулювати їх в'язкість. Якщо фарба дуже густа, її необхідно розбавити водою, додаючи краплю за краплею за допомогою пензлика.

Баночки з фарбою відкриваються в 2 етапи - малюнок 4 і 5. Поставте ряд баночок на стіл. Стисніть кліпсу великим і вказівним пальцями, щоб кришка трохи підвелася. Тримайте баночку з фарбою однією рукою, а другою відкрийте кришку. На кришці баночки може залишитися фарба - малюнок 6. За допомогою пензлика приберіть фарбу з кришки назад в баночку. Ретельно розмішайте фарбу сірником або зубочисткою. Щільно закрийте баночку - малюнок 7.

Відкривайте флакони з фарбою акуратно, не застосовуючи силу - це може пошкодити флакон. Спочатку стисніть кліпсу, як показано на мал.1, а потім відкрийте кришку флакона (мал.1а).

Малювання за допомогою зубочистки (мал. 8-9). На замітку: дуже маленькі поверхні можуть бути пофарбовані за допомогою зубочистки. Ви можете вкласти зубочистку в тримач.

Малювання (мал. 10-11). Для зручності розмістіть такі предмети біля себе: зображення готової картини, фарби, пензлик, фактурний картон з нанесеним контуром, контрольний лист, склянку з водою, шматочок тканини і сірники для розмішування фарб. Краще вибрати місце з гарним освітленням. Обведіть великі поверхні спочатку кінчиком зубочистки, а потім зафарбуйте поверхні пензликом. Переконайтеся, що ви зафарбували контурні лінії. Вважається нормальним, якщо темна фарба зафарбовує краще, ніж світла. Якщо контури або номери просвічуються, нанесіть на них фарбу кілька разів.

Як тримати пензлик (мал. 12). Тримайте пензлик, як ручку. Для стійкості покладіть руку на поверхню і повертайте картину так, щоб її розташування було для Вас зручним.

Порядок малювання. Ви можете малювати картину методом "лінія за лінією", від верхнього краю картини до нижнього. Однак, ви можете досягти кращого результату, якщо будете малювати методом "від заднього плану до переднього", спочатку зафарбовуючи предмети на задньому плані, а потім на передньому. Приклад: ландшафт. Порядок малювання: 1.небо, 2.хмари, 3.поле, 4. дерева, 5. листя, 6. квіти. Для малювання портретів використовуйте метод "від заднього плану до переднього".

Для ідеального зображення готової картини (мал. 13) зафарбуйте не зафарбовані місця і номера, які просвічуються. Як і в художніх галереях, дивитися на картину й оцінювати її необхідно з відстані 2-3 метрів.

На замітку вмілим художникам: Ефект малювання може бути посилений за рахунок нанесення різної товщини фарби. Для цього нанесіть фарбу товстим шаром на елементи картини, які Ви б хотіли підкреслити. Це дозволить задати картині ефект рельєфності.

Лакування. Акрилові фарби після висихання набувають легкий глянець і красивий вигляд. Поверхню картини можна протирати ледь вологою тканиною. Додаткового догляду не потрібно. При бажанні, через тиждень після висихання картини можете покрити її поверхню спеціальним лаком для картин. Глянцевий лак посилить яскравість кольорів, а матовий лак прибере відблиски. Лак можна придбати в спеціальних магазинах для художників і майстрів.

Рамка. Помістивши картину у відповідну гарну рамку, вона стане справжнім шедевром! Щоб зберегти ефект картини, не потрібно розміщувати її під склом. Ви можете прикрасити картину звичайною рамкою, придбавши її в магазинах самообслуговування, або вишуканою рамкою, придбавши її в спеціалізованих магазинах або галереях.