Schipper

Malen nach Zachlen - це унікальна система малювання. З технікою малювання по числах кожен може створювати прекрасні картини, просто зафарбовуючи певні поверхні кольорами, відповідними тому чи іншому номеру.

Schipper (виробництво Німеччина) - розмальовки за номерами преміум класу. Методом розфарбовування за номерами кожен може створювати гарні картини. Більше 30 років тому Юрген Шиппер став першим німецьким виробником, який привіз до Німеччини зі США нову техніку малювання. Крім того, він удосконалив цю систему, наблизивши до ідеальної моделі. Коли картина буде закінчена, Ви навряд чи здогадаєтеся, що вона була намальована за цим методом. Цей живопис стає все більш популярним у всьому світі. Спочатку техніка розфарбовування за номерами була задумана для дітей, але тепер вона стала популярною серед людей різного віку. В асортименті продукції Schipper представлені чудові пейзажі, квіти і тварини, а також відомі репродукції великих художників: Ван Гога, Леонардо да Вінчі, Мікеланджело, Густава Клімта, Карла Шпіцве.

Висока якість даної продукції досягнута завдяки спеціальному виду паперу, що складається з декількох шарів, нанесеному на міцний картон. Лляна структура основи дає ефект справжнього художнього полотна, і по завершенню роботи над картиною Вашому погляду постане справжній шедевр, виконаний своїми руками. Заздалегідь змішані, готові до використання акрилові фарби на водній основі точно підібрані за колірною гамою для кожної картини.

У набір для розфарбовування акриловими фарбами за номерами входить:

  • фактурний картон з нанесеним контуром;
  • баночки акрилових фарб на водній основі;
  • наклейки з номерами;
  • 1 пензлик;
  • контрольний лист (Control sheet) - це схема-копія картини для контролю нанесення фарби на полотно;
  • інструкція.