Majorette

Majorette – культовий бренд з Франції, який більше 50 років користується великою популярністю серед шанувальників автомобілів у всьому світі.

Історія бренду Majorette почалася у Франції, коли в 1961 році Еміль Верон заснував компанію під назвою Rail-Route. А вже у 1964 році на ринок вийшла перша модель машинки під назвою Majorette. Невдовзі цим ім'ям назвали компанію, яка стала найприбутковішою компанією з виробництва моделей машинок у Франції.

Спочатку виробництво машинок було засноване в країні походження бренду, потім переїхало до Португалії. І в 1987 році виробництво було запущено в Таїланді, де і знаходиться по цей час.

Majorette

У 2010 році Majorette стає частиною концерну Simba Dickie Group – подія, яка вдихнула в бренд нове життя. Асортимент був повністю переглянутий і на міжнародній виставці іграшок була презентована абсолютно нова колекція моделей машинок Majorette з оновленим та поліпшеним дизайном.

Як частина Simba Dickie Group, Majorette обов'язково дотримується правил, принципів і цінностей  компанії. Саме тому, всі продукти проходять численні внутрішні та зовнішні перевірки якості та безпечності перед поставкою.

Одними з найвагоміших переваг бренду Majorette є: наявність підвіски, що забезпечує хорошу амортизацію і проходження автомобіля по нерівних поверхнях; висока якість і довговічність - машинки виготовлені з важкого і твердого металу, а також висока цінність гри - рухливі деталі, двері відкриваються, відмінне ковзання.

Компанія Majorette на протязі багатьох років є партнером автомобільної промисловості, що дозволяє їй виготовляти реалістичні моделі автомобілів, від будівельної техніки до легкових, комерційних і гоночних автомобілів, а також тематичних ігрових наборів та аксесуарів до них.

Majorette-01

При довжині близько 7,5 см., маленькі металеві машинки стали міжнародним хітом і є такими вже протягом десятиліть. Моделі машинок ідеально підійдуть, як для колекціонування, так і для цікавих та захоплюючих ігор.

Вибираючи Majoretteви вибираєте міцність, довговічність, унікальність та конкурентну ціну.